Grad Zadar produljuje rok objave Javnog poziva za iskaz interesa temeljem Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekt “POKRET 2+”

Javni poziv namijenjen je pripadnicima ciljnih skupina:

I. Osobe starije od 65 godina
II. Odrasle osobe s invaliditetom (3. i 4. stupanj težine invaliditeta)

Usluge potpore i podrške uključuju:

• organiziranje prehrane (pomoć u pripremi obroka, pomoć u nabavi hrane i dr.);
  • obavljanje kućanskih poslova (pranje posuđa, pospremanje stambenog prostora, donošenje vode, ogrjeva i slično, organiziranje pranja i glačanja rublja, nabava lijekova i drugih potrepština i dr.);
  • zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba.

Uz uslugu potpore i podrške u vlastitom domu pripadnici ciljne skupine (138 korisnika) primat će mjesečne pakete kućanskih i osnovnih higijenskih potrepština u indikativnom trajanju od 32 mjeseca.

UVJETI PRIHVATLJIVOSTI ZA SUDIONIKE – pripadnike ciljnih skupina navedeni su u tekstu Javnog poziva za iskaz interesa.

Rok za podnošenje prijava produljen je zaključno do 20.06.2024. godine istekom dana.

Upućujemo sve pripadnike ciljne skupine da s pažnjom pročitaju tekst Javnog poziva i svoje prijave dostave zaključno do četvrtka 20.06.2024. godine do isteka danaPrijave moraju biti potpune sa svom propisanom obveznom dokumentacijom.

Javni poziv za iskaz interesa-POKRET 2+

Više informacija i cjelokupna dokumentacija dostupna je na web stranici Grada Zadra na sljedećoj poveznici:

Produljenje roka prijave na Javni poziv u sklopu projekta “POKRET 2+”